Haberler
...Kuzuya Platin
Sakarya’nın Hendek İlçesi’nde bir aracın çarpması sonucu ayağı kırılan 20 günlük kuzusunu annesinden ayırıp kesmeye kıyamayan sahibi platin taktırdı. Aşırı hızla seyreden dikkatsiz bir sürücü otomobiliyle Adile Mutluoğlu’nun koyun sürüsüne çarptı. Kazada iki koyun telef oldu, bir kuzu ve bir koyunun da arka sol ayağı kırıldı. Kazada kuzunun annesi yara almadan kurtuldu.
Eklenme Tarihi: 13/07/2018
 
...Yaralı Karga Hayata Döndürüldü
Sakarya’nın Arifiye İlçesi’nde Hüseyin Çınar isimli şahıs sokakta bulduğu yaralı kargayı tedavi ettirdi.
Eklenme Tarihi: 13/07/2018
 
...Köpek Oltayı Yuttu
Balıkla birlikte yuttuğu kanca ameliyatla çıkarıldı. Sakarya’da Alman kurdu cinsi köpeğin balıkla birlikte yuttuğu kanca, bir saat süren ameliyatla çıkarıldı.
Eklenme Tarihi: 13/07/2018
 
...Köpek Topu Yuttu
Oyun oynayan yavru köpek topu yuttu. Adapazarı'nda oyun oynarken top yutan yavru köpek, yapılan ameliyatla yeniden sağlığına kavuştu. Sahibiyle oynarken, kendisine atılan küçük bir topu yutan “Şeker” isimli yavru köpek, Adapazarı Arifiye Beldesi’nde bulunan Özel Sakarya Veteriner Polikliniğinde Veteriner Hekimler Mustafa Yıldız ve Selin Coştur tarafından ameliyat edildi.
Eklenme Tarihi: 13/07/2018
 
...Tülbent Yutan İneğe Operasyon
Tülbent yuttuğu belirlenen 4 aylık buzağı, başarılı operasyonla sağlığına kavuşturuldu. 24 Nisan 2008 Perşembe 01:57 SakarTülbent yuttuğu belirlenen 4 aylık buzağı, başarılı operasyonla sağlığına kavuşturuldu.
Eklenme Tarihi: 13/07/2018
 
 
 
Pro WEB